Asansörlü nakliyat

Ankara asansörlü nakliyat ile Siz değerli müşterilerimizin eşyaları bizler içinde önemlidir bunun için taşıma sırasında oldukça özen göstermekteyiz. Başka bir deyişle Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde öncelikle evinize ekspertiz gönderilir. Ankara asansörlü nakliyat şirketimizin asansör sistemini kullanmak haliyle diğer nakliyat ücretlerine göre biraz daha fazla olmaktadır. Fakat diğer nakliyatlara göre daha kısa ve karmaşık olmayan bir taşınma olmaktadır. Bunun yanında yüksek apartmanlarda oturan kişilerin başka bir şansı neredeyse yoktur. Dış işlerinin yeni taşınacağı konutun Ankara merkezli Asansörlü nakliyat tarafından kendi kapalı kasa araçlarımız ve personellerimizle nakliyesini gerçekleştirdik.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları 0 – 10 Kat Arası 10 – 12 Kat Arası 12 – 15 Kat Arası
Tek Taraf Kurulum Asansör Fiyatı 400 ₺ 450 ₺ 500 ₺
Çift Taraf Kurulum Asansör Fiyatı 800 ₺ 900 ₺ 1000 ₺
Ankara Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Asansör taşıma maliyetleri listesi aşağıdaki gibidir. Ayrıca her şey dahil asansör taşıma fiyatları için asansörlü kapıdan kapıya taşıma fiyatlarını bir alt tabloda görüntüleyebilirsiniz. Asansör, ev eşyalarının nakliye aracına yüklenmesini kolaylaştırmak için kullanılır. Bina önlerine veya sokak aralarına giremeyen taşıma araçları için, yük taşımak için asansörlü taşıma araçları kurun.

Nakliyat sektörüne dair bir hizmet satın almak; ne olursa olsun doğru şirket tercih etmelisiniz. Ancak bu yol güvenilir bir şekilde tarafınıza hizmetinin sunulması olası kılarsınız. Ankara asansörlü evden eve nakliyat mevzusunda son aşama iddialı bir şirket olmamızdan görevli olarak; ileri teknolojik araçlar; sizlere sunuyor. Böylelikle eşyalarınızın güvenilir, süratli ve süratli bir şekilde taşınması örnek kılıyor

Kurumsal Taşıma

Ankara asansörlü nakliyat yapan birçok firma bulunmaktadır. Ankara asansörlü nakliyat firmaları arasından secim yapabilmeniz için iyi bir değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Tecrübeli eleman kadromuz ve kendi nakliyat asansörler imiz ile yuvanızı en iyi şekilde taşımayı planlayarak gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası ev taşıma hizmetini de bünyemizde bulundurmaktayız. Şehirler arası ev taşımada yine asansörlü nakliyatı hem Ankara hem de diğer illerimiz için kullanmaktayız.

Bu sistemi şuan kullanan birçok evden eve nakliyat şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerden biri de oldukça seçkin olan bizim şirketimizdir. Uzman çalışanları ile eşyalar önce koruma altına alınmaktadır. Kategorilere ayrılan eşyaların her birinin farklı bir koruma yöntemi bulunmaktadır. Böylece taşıma sırasında hasar almaları engellemektedir. Ardından da belli bir sıra ile asansörle taşınmaktadır. Bu nedenle küçük eşyalar için ise apartmandaki asansör ya da merdivenlerden indiren çalışanlar bulunmaktadır. Fakat asansörle taşımada genelde bütün eşyaların asansörlerle indirilmesi daha çok tercih edilmektedir.

Asansörlü nakliyat ile eşyalarınız profesyonel olarak taşınıyor

Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirin de iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde filomuz içerisinde bulunan Asansörlü Nakliyat araçlarından yararlanmaktayız. Şehirler Arası Nakliyat olarak eşya taşıma hizmetinde düzenli olarak bakımları yapılan ve operatör belgeli personellerimiz tarafından bu araçlar kullanılmaktadır. Ancak müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Asansörlü şehirler arası evden eve nakliyat

Nakliyat işleminin iyi mi gerçekleşti daha ilkin muamele işlemi yaptırdınız bilirsiniz. Firma olarak gelip en önce sayım yapılır ve sayım müsait plan ayarlatılarak nakliyat kararlaştırılır. Ancak birazcık muamele olarak asansörlü nakliye işleminde gerçekleşiyor. Yerleşecek durumda tam yolunda masraf lakin taşınması zor vaziyet da tek nakliyat değil.

Eşyanızı asansörlü olarak taşıtın.

Profesyonel nakliyecilik hizmetinin yanı sıra sıra sıra üst paket paketleme hizmeti de sunan. Ayrıca Ankara Nakliyat kaliteli ambalaj ve ambalaj malzemeleri siz kıymetli erkek eşyalarını dış etkenlere karşı korumaya gruplarında. Ama tüm taşınma işlemlerinizde eşyalarınızı taşınma boyunca sigortalayarak garanti dibine alan Ankara Asansörlü Nakliyat şirketi siz kıymetli müşterilerinin bütün taleplerine ustalaşmış hizmet vermektedir. Ankara Asansörlü Nakliyat şirketi ile kusursuz bir taşınma ilerinden geçeceksiniz.

Ankara asansörlü evden eve taşıma

Bu nedenle siz ucuz ve iyi taşıyan bir firma arıyorsunuz, bu konuda gayet profesyonel. Ayrıca  her firma bu işi bu kadar iyi yapmıyor firmamız bu sektörde gayet uzman ve etkili bir hizmet sunmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firması ile taşınmanın keyfini sürebilirsiniz, kaliteli bir hizmet sunma amaçlı Ankara asansörlü nakliyat hizmeti de sunuyor.