Bireysel Taşımacılık

Bireysel taşımacılık Ankara bireysel nakliye şirketi olarak Ankara’da kişisel nakliye hizmetleri sunmaktayız. Profesyonel nakliyat hizmeti sunan sigortalı garantili sözleşmeli nakliyat firmasıyız. Özpolat Nakliyat şirketimiz Ankara’da bireysel nakliye çözümleri geliştirir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti ile bireysel ev eşyalarınız veya ofis eşyalarınız kasko sigortalı olarak güvence altındadır. Sigortalı Nakliyat hizmeti ile ek ücret ödemeden stressiz sorunsuz şekilde garantili taşının.

Eşya Paketleme

Eşya paketleme hizmeti ile taşınacak eşyaları ambalajlayarak, taşıma aşamasında zarar görmemesi için nakliye işlemine hazır hale getiriyoruz. Böylece çizimle, kırılma gibi zararların önüne geçiyoruz.
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı hijyenik şartlarda, yüksek katlara kısa sürede ve zarar görmeden güvenle taşıyoruz. Vinçli asansörlü nakliye aracı 45 Metreye kadar çıkar.
Eşya Depolama
Eşya depolama alanlarımızda kişiye özel temiz kilitli oda depo alanları tahsis ediyoruz. Aylık kiralık depo bölümleri 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve rutin dezenfekte işlemleri uygulanmaktadır.
Şehiriçi Evden Eve Taşıma
Şehiriçi evden eve nakliyat firması olarak Ankara’da yer alan ilçelerde şehir içi nakliyat hizmeti sunuyoruz. Şehiriçi nakliye talepleriniz ile size özel çözüm geliştiriyoruz.
Villa Taşımacılığı
Valla Taşıma hizmeti ile özel Villa taşıma, Yalı taşıma, Konak taşıma hizmetlerini profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Eşyalarını yeni adresine taşıdıktan sonra da kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat
Şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti ile Ankara’dan İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya ve Adana şehirleri başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına şehirler arası evden eve nakliyat seferleri düzenliyoruz.
Yalı Taşımacılığı
Yalı nakliye şirketi olarak Ankara’da villa yalı konak gibi geniş evlerin taşımasını yapıyoruz. Yalı nakliyat ekiplerimiz ve özel dizayn nakliye araçlarımız ile sorunsuz bir taşınma deneyimi edineceksiniz.
Parça Eşya Taşımacılığı
Parça eşya taşıma şirketi olarak Ankara'da şehir içi parça eşya nakliyat araçlarımız ve şehirler arası parça eşya nakliye araçlarımız ile parça ev eşyası, parça ofis eşyaları için parsiyel nakliye taşımacılığı yapmaktayız.
Antika Eşya Taşımacılığı
Antika eşya taşımacılığı tarihi eser ve sanat eserlerinin taşımacılığı alanında nakliye hizmeti sunan Özpolat Nakliyat şirketi Antika eşyaları taşıyan Ankara’nın e eski ve en köklü nakliye firmalarındandır.
Parsiyel Taşımacılık
Parsiyel taşımacılık hizmeti ile Ankara’dan başka şehirlere gidecek ev eşyalarının veya parça eşyaların birbirinden habersiz kişilerin eşyalarının rızaları dahilinde tek nakliyat kamyonuna yüklenerek taşınmasıdır.
Piyano Taşımacılığı
Piyano taşıma şirketimiz her çeşit piyanoların nakliye işlemlerini, alanında uzman personel kadromuz ve son model özel araçlar ile birlikte, güvenli ve özel yöntemler kullanarak güvenle gerçekleştirir.
Beyaz Eşya Taşıma
Beyaz eşya taşıma hizmeti ile yaşam alanlarında kullanılan sıfır beyaz eşya veya ikinci el Beyaz Eşyaların (Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinesi vs.) Elektrik elektronik ev eşyaların taşımasını yapıyoruz.
Evcil Hayvan Taşımacılığı
Evcil Hayvan taşıma şirketi olarak Şehir içi hayvan taşımacılığı veya Şehirler arası hayvan taşıma; maymun, kedi, köpek, kuş, balık gibi hayvan dostlarımızın taşıma işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz.
Çeyiz Eşyası Taşıma
Evlenecekler, yeni evliler, sözlüler, nişanlılar, damat ve gelin çeyiz eşyalarının taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Şehir içi ve şehirler arası çeyiz taşıma hizmeti ile dilediğiniz şehre çeyiz eşyalarınızı taşıyalım.


Profesyonellerin tercihi Özpolat nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşımacılık
Profesyonellerin tercihi Özpolat nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşımacılık

Bireysel Taşımacılık Hizmetleri

Bireysel taşımacılık hizmetlerimiz ile kişisel nakliye çözümleri geliştiriyoruz. Bireysel olarak ihtiyaç duyduğunuz nakliyat ve eşya taşıma seferleri düzenliyoruz. Bütün nakliye servislerimiz sigorta garantili şekilde sözleşmeli olarak yapılır.