Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık Ankara kurumsal nakliye hizmetleri sunan kurumsal nakliyat firması Özpolat Nakliyat sigortalı garantili sözleşmeli nakliye şirketidir. Kurumsal kurum ve kuruluşların nakliye firması olarak güvenli ve konforlu taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Kurum Taşımacılığı
Kamu kurum taşımacılığı ve özel kurum taşıma hizmetleri sunmaktayız. Resmi devlet daireleri ve özel teşebbüslerin hizmet binaları ofis ve bürolarını profesyonel ekibimizle birlikte taşıyoruz.

Konsolosluk Taşımacılığı

Konsolosluk taşımacılığı Ankara’da ve Ankara’da bulunan uluslararası ülkelerin Konsolosluk binalarını taşıyoruz. Konsolosluk personelinin ev ofis eşyalarını güvenle gizlilik içerisinde taşıyoruz.
Ofis Taşımacılığı
Ofis taşımacılığı şirketi olarak kurumsal şirketlerin ve yapıların taşınmasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda kurumsal nakliye hizmeti ile her ölçüde firma, şirket ve holdinglerin taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Fabrika Taşımacılığı
Fabrika taşımacılığı hizmetimiz ile küçük, orta ve büyük ölçekteki fabrikaların taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman deneyimli teknik ve tekniker personellerimiz ile birlikte fabrikaları taşıyoruz.
İşyeri Taşımacılığı
İşyeri taşımacılığı şirketi Ankara ve Türkiye genelinde küçük, orta ve büyük ölçülerde yer alan Kobilerin işyerlerini taşır. İş yeri taşıma işlemleri ile eşyaları eski işyerinden yeni işyerine ve depo alanına taşıyoruz.
Banka Taşımacılığı
Banka taşımacılığı şirketi olarak Ankara’da ve Türkiye geneli (İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf Bankası, Halk Bankası, Finans Bank, Ak Bank gibi özel ve kamu bankalarının nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Arşiv Taşımacılığı
Arşiv taşımacılığı hizmeti ile birlikte işyeri, şirket, ofis gibi kurumsal işletmelerin Ofis bürolarında bulunan belge ve evrak arşivlerinin depolarımıza taşınmasını veya yeni ofise taşınmasını gerçekleştiriyoruz.
Bankamatik Taşımacılığı
Bankamatik taşımacılığı ile Kamu bankalarının ATM lerini taşıyoruz. Aynı şekilde Özel bankaların ATM lerini taşıyoruz. ATM Bankamatik Taşıma işlemlerini yaptığımız binlerce başarılı referansımız var.
Fuar Taşımacılığı
Fuar taşımacılığı şirketimiz Ankara merkezli ve Türkiye geneli oluşturulan fuar organizasyonlarının taşıma nakliye işlemlerini şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliye araçları ile birlikte özenle yerine getirir.
Para Kasası Taşımacılığı
Para kasası taşımacılığı hizmetimiz ile ister evinize ister kurumunuza bırakacağınız çelik para kasasını, Para kasası nakliyat aracı ve nakliye personelleri ile birlikte profesyonelce yeni adresine taşıyoruz.
Askılı Tekstil Taşımacılığı
Askılı tekstil taşımacılığı şirketi olarak Tekstil ürünlerinin taşımasını özel araçlarımız ile yapıyoruz. Araçlarda askılı düzenek ile fabrikaların ve mağazaların tekstil ürünlerini taşıyan nakliye firmasıyız.
Hastane Taşımacılığı
Hastane taşımacılığı şirketi olarak Ankara ve Türkiye geneli Özel hastaneleri taşıyoruz. Ayrıca Kamu bankalarını ve şehir hastanelerinin ofislerini ve demirbaş malzemelerinin nakliyesini yapıyoruz.
Ambar Kargo Nakliyat
Ambar kargo nakliyat şirketi olarak Ankara’da ambar nakliye hizmeti sunuyoruz. Farklı şehirlerdeki ambar kargo nakliye zinciri rolümüzle ambar nakliyat sektörünün lider nakliye kuruluşuyuz.
Üniversite Taşımacılığı
Üniversite taşımacılığı şirketi Ankara’da ve Türkiye genelinde gerek Kamu üniversitelerinin gerekse Özel üniversitelerinin taşıma işlemlerini yapıyoruz. Üniversite personellerinin ev eşyalarını taşıyoruz.
Müze Taşımacılığı
Müze taşımacılığı hizmetimiz Müze ve sanat eseri taşıma şeklinde sunulur. Resmi kurumsal müze taşıma şirketi olarak Türkiye geneli Resmi veya Özel Müze taşıma şirketi sigortalı nakliye hizmeti sunar.
Okul & Dershane Taşımacılığı
Dershane taşıma şirketimiz Özel dershane taşıma hizmeti sunar. Dershane etüt merkezi nakliye için özel ekip ve aracımız mevcuttur. Okul ve dershane taşıma ihtiyaçlarınızı çözüyoruz.
Sanat Eseri Taşımacılığı
Sanat Eseri taşımacılığı firması olarak kişisel veya kurumsal sanat eserlerinin taşımasını gerçekleştiriyoruz. Resmi kurum sanat eseri taşıma şirketi Türkiye geneli Resmi ve Özel sanat eserlerini özenle taşır.
Şehirler Arası Nakliyat
Şehirler arası nakliyat Ankara şehirlerarası nakliyat hizmetleri ile kurumsal yapılara; talepler doğrultusunda kurumsal firma ve şirketlerin veya personellerinin taşınması için çözüm sunuyoruz.


Profesyonellerin tercihi Özpolat nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşımacılık
Profesyonellerin tercihi Özpolat nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşımacılık