Hakkımızda

Kurumsal Özpolat nakliyat kurumsal yapısı ile evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetlerinde kurumsal yapıda hizmet sunar. Özpolat evden eve nakliyat kurumsal şirketimiz ile güvenli ve titiz nakliye hizmetleri sizlere uğurlu gelecektir.

Özpolat Nakliyat Kurumsal

Özpolat nakliyat kurumsal resmi bir şirkettir. Ankara’da faaliyet gösteren Özpolat Nakliyat şirketimiz resmi sözleşmeli faturalı ve Kredi kartına taksit şeklinde her türlü nakliye çözümleri geliştirir. Sunduğumuz hizmetlerin başında bireysel yani kişisel nakliye ihtiyaçları için bireysel taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Bunun yanı sıra kamu kurumu ve özel kurumlar gibi firma ve şirketler için de kurumsal taşımacılık hizmetleri geliştirdik. Sizler de sunduğumuz profesyonel nakliye çalışmalarından ihtiyaçlarınız doğrultusunda talepte bulunun. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye geneli taşımacılık ihtiyaçlarınız için nakliye çalışmaları saatler içerisinde başlanacaktır.

Hakkımızda 

1993 dan bu yana Ankara’da  Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık ve Nakliye alanında faaliyet gösteren Özpolat Nakliyat Firmamız 2004 yılında Murat POLAT tarafından kurulmuştur. Ankara’nın başta Nakliyat ve Keçiören nakliyat ilçeleri olmak üzere tüm semtlerinde çalışmaktayız. Özpolat Evden Eve Nakliyat, Profesyonel uzman ekip kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile Ankara Nakliyat Firmaları alanında fark yaratmaktadır. Sürekli, güçlü altyapısıyla taşımacılık sektöründe müşterilerine üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olan ankara evden eve nakliyat Müşteri ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çözümler üretmektedir.
Ankara Özpolat Evden Eve Nakliyat Keçiören Mamak Çankaya Nakliyat Firmaları, nakliye firmaları, nakliye şirketleri, asansörlü nakliyat
Ankara Özpolat Evden Eve Nakliyat

Kalite Politikamız :

Müşteri beklentilerini tespit ederek müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerinin etkinliğini sürekli artırmayı, Çalışanların huzurlu ve güvenli bir ortamda kendilerini sürekli geliştirebilmelerini sağlamayı, Müşteri ile iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri memnuniyeti şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

  • Dinamik genç ve daimi ekibimizle hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak
  • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
  • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
  • Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında durmak
  • Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak.

Vizyonumuz

  • Müşterilerimiz ve hizmet veren  ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek.
  • Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak.
  • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek.
  • Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak.

Özpolat Nakliyat evden eve nakliye ve Taşımacılık sektöründe uzun yılların verdiği deneyim ve sorunsuz çalışma prensiplerine sahibiz. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Nasıl daha iyi hizmet verilebilir anlayışımız birinci temel önceliğimiz arasındadır. Evden nakliyat hizmetlerimiz sayesinde Eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde taşıyoruz. Ankara evden eve nakliyat bölgelerinde en ucuz fiyatlarla Evinize eşyanızı kurulu şekilde teslim ediyoruz.

Özpolat Kurumsal Nakliyat Şirketi

Evden eve nakliyat ihtiyacınız için firma seçimi yaptıracağınız zaman ne gibi konulara dikkat etmeniz gerektiği, hangi firmalarla çalışmanız konusunda sitemizde bulunan makaleleri okuyunuz. Yararlı ve faydalı bilgi sunan Özpolat evden eve nakliyat firmamız sektör rehberi olarak gösterilmektedir. Başta Ankara’da evinize eşyanızı sorunsuz bir şekilde kuruyoruz. Taşıma işlerinizde en ideal planla hizmetinizdeyiz evden eve nakliyat, evden eve nakliye, Ankara taşımacılık firmamız ucuz fiyatlara Ankara evden nakliyat hizmeti sunar. Değerli müşterilerimiz hangi tip nakliye hizmeti için hangi nakliyat araçlarının ve ekiplerin kullanıldığı düşünüyorsanız mutlaka site içerisinde bu konu ile yazılmış yazıları okumanızı öneririz. Sizler de nakliyat hizmetimizden daha verimli bir şekilde faydalanmak istiyorsunuz. Şirketimizin evinize eşyanızı sağlıklı bir şekilde kuracağımızdan emin olabilirsiniz. Sizlere akılda kalıcı ve faydalı bilgiler verilecektir. Var olan konular dışında başka öğrenmek istediğiniz bir konu olur ise bizimle iletişime geçip yöneticimizden gerekli bilgileri edinmenizi öneririz. Evden eve nakliyat Ev taşımaya karar verdiğiniz anda yapılması gereken bazı önerilerimiz olacak. Şirketimiz, bu konuda sizin için ev taşımada hangi tip sorunlarla karşılaşıldığını ve hangi önlemler alınması gerektiği konusunda  konuları inceleyerek özet şeklinde size bilgiler sunulmaktadır.
Profesyonelleri tercihi Özpolat nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşıma
Profesyonelleri tercihi Özpolat nakliyat ekonomik hızlı güvenli kurumsal taşıma

Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firmamız İle Güvenle Taşının

Nakliyatta yüksek rakamlar veren firmalara aldanıp firmanın kaliteli olduğunu düşünmeyiniz. Firmanın kalitesini, referanslarına, deneyimli elemanlarına, kullandıkları araç modellerine ve tanınmış olmasına dikkat ederek anlayabilirsiniz. Ev Taşıma ve nakliyat eşya paketleme hizmeti sunan firmamız kaskolu nakliyat hizmeti de vermektedir. Bunun yanında çalıştırdığı elemanları kaç yıllık iş tecrübesi olduğuna da dikkat ediniz. Taşıma firmasının araçlarının, kendi araçları ve logolu olması konusunda uyarınız. Çünkü araçların içi taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır. Araçlarımıza bakarak bu konu hakkında ne demek istediğimizi anlayabilirsiniz.

Kurumsal Ev Taşıma Firmamızı Tercih Edin Kazançlı Çıkın

Taşıma firmasının ekipleri kendi kadrolu ve kıyafetleri tek tip olmasına dikkat ediniz. Bu işine duyduğu saygıyı gösterir. Kurumsal taşıma firmaları ile taşıma yapmayı tercih ediniz. Taşıma firmasının kaliteli ve kurumsal bir web sayfası olmalıdır. Yapılan tüm işler ve verilecek olan hizmetler hakkında bir bilginiz olur. Taşıma firmasının k3 ve gerekli diğer nakliye belgeleri olmasına dikkat ediniz. Taşıma firmasının ticaret odası kaydı var mı diye belge isteyin. Taşınırken yeni evin anahtarlarını eşyanızın içinde unutmayınız. Temizlik ve boya işlerinizi, taşıma yapılacak son güne bırakmayınız. Taşıma sonrası, buzdolabınızın fişi hemen takılmaz. En az 3 saat gazının oturmasını bekleyiniz. Ev taşıma firmasının eşyanızı inceleyerek uygun boyutta araç ve malzeme ayarlamasını sağlayınız. Altın, çek ve para gibi değerli ve kıymetli eşyalarınızı taşıma günü yanınıza alınız. Taşınma sırasında herhangi bir sıkıntılı durum olmasın

Özpolat Ankara Kurumsal Nakliyat Şirketi İle Taşınmak Çok Kolay

Aynı gün eşyalarınızı paketleyip taşımaya hazır hake getirip nakliye kamyonlarına güven içerisinde taşıyoruz. Araçlarımız son model teknolojik araçlar olup sorun yaşamadan nakliye işlemlerini tamamlıyoruz. Özpolat Kurumsal Nakliye firmamızın öne çıkan özellikleri aşağıda sıralanmıştır. Etiketler: Hemen Fiyat Teklifi Al